دسته بندی ها

سر تیتر اخبار

افزایش نرخ ارز و بی رونق شدن قاچاق اتفاق مبارکی برای صنعت پوشاک است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بهرام شهریاری در برنامه «تیتر امشب» شبکه خبر سیما با بیان این مطلب گفت: صنعت پوشاک الان 2  مشکل اصلی دارد: یکی کمبود نقدینگی و دوم مشکل تامین مواد اولیه. نایب رئیس اتحادیه تولید و صادرکنندگان نساجی و پوشاک ضمن انتقاد از نگاه نامناسب به صنعت پوشاک کشور گفت: مشکل نقدین ..
تمام خبر

نوشته شده; : 2019/02/20

احتمال رکود اقتصادی در سال ۹۸

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته با توجه به بررسی متغیرهای موجود در حوزه تولید ناخالص داخلی احتمالا ایران در سالی که پیش‌رو خواهد بود، همچنان فاصله‌اش را با روند رشد سال ۱۳۹۰ ادامه می‌دهد و احتمالا شاخص‌های تولید در هر سه حوزه اصلی منفی باقی می‌ماند. بر اساس ..
تمام خبر

نوشته شده; : 2019/01/23

صنعتگران امسال افزایش درآمد نداشتند/ضرورت حذف دریافت مالیات

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی حسینی در نشستی صمیمانه با وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از صنعتگران گلپایگان  اظهار داشت: با توجه به کاهش ارزش پولی ایران در سال جاری درآمد صنعتگران هیچ گونه افزایشی نداشته است و بر این اساس نیازمند چاره اندیشی اساسی در این ارتباط هستیم. وی  افزود: تقاضای ما ..
تمام خبر

نوشته شده; : 2019/01/20

بازار صنعت

سایت بازارصنعت با هدف تهیه و تأمین نیازهای صنعتی کشور در زمینه خرید و فروش انواع ماشین‌آلات صنعتی از جمله ماشین تراش، برش، پرس، سنگ، فرز، بسته‌بندی، انواع دریل، کارواش، تزریق پلاستیک، قطعات یکی و ... راه‌اندازی گردید. برخی مزایای وب سایت بازارصنعت  1-معرفی محصولات بصور ..
تمام خبر

نوشته شده; : 2014/05/29